Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Hulajnogi elektryczne – serwis i gwarancja TECHLIFE

Korzystaj ze sprzętów zawsze, kiedy potrzebujesz

Urządzenia TECHLIFE objęte są aż 24-miesięczną gwarancją na wszystkie podzespoły oraz 12-miesięczną gwarancją na akumulatory. Ich wymiana lub naprawa odbywa się ekspresowo – w systemie door-to-door.Chcesz skorzystać ze swojej gwarancji?

Użyj wygodnego systemu, dzięki któremu rozwiążemy Twój problem tak szybko, jak tylko się da.
Zgłoś reklamację

Chcesz sprawdzić jej status?

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się, na jakim etapie obecnie znajduje się Twoja reklamacja.
Sprawdź


Autoryzowany serwis TECHLIFE

Grupa GP jest certyfikowanym dystrybutorem i serwisem pojazdów marki TECHLIFE w Polsce.

Dokładamy wszelki starań, aby proces reklamacji, wymiany lub zwrotu towaru był jak najwygodniejszy i jak najszybszy dla naszych klientów.

Na wszystkie nasze urządzenia udzielana jest 24-miesięczna gwarancja oraz na baterie - 12-miesięczna gwarancja realizowana w systemie door to door.

Pojazdy Techlife nie wymagają wymiany oleju, dokonywania regularnych przeglądów oraz wypełniania karty gwarancyjnej.

Do obowiązków użytkownika należy wyłącznie systematyczne ładowanie akumulatora, kontrolowanie ciśnienia w oponach oraz użytkowanie tylko w odpowiednich warunkach atmosferycznych.
Serwis grawancja techlife