Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Polska rodzinna firma

O GrupaGP kilka słów

GrupaGP to dynamicznie rozwijająca się firma z produktami wysokiej jakości w Europie. Naszym głównym celem jest projektowanie, konstruowanie i produkcja najwyższej jakości urządzeń elektrycznych m.in.: wózków inwalidzkich, przystawek do wózków inwalidzki, hulajnóg oraz innych pojazdów zasilanych energią elektryczną. Wszystkie nasze produkty dostarczamy za pośrednictwem doświadczonych firm kurierskich, a każdy z pojazdów jest dokładnie sprawdzany - zarówno na etapie produkcji, jak i tuż przed wysyłką.Marki

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją produktów związanych z elektrycznymi środkami transportu. W swojej ofercie posiadamy elektryczne rowery, hulajnogi, skutery, pojazdy typu segway, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz wiele innych. Firma powstała w 2015r. i od tego czasu jako pierwsza wprowadziła na Polski rynek ponad 30 urządzeń pod różnymi markami między innymi Airwheel, Techlife, Vsett.

GrupaGP pojazdy elektryczne

Dystrybucja

Dystrybuujemy swoje produkty przede wszystkim poprzez największe i wyspecjalizowane sklepy na terenie całego kraju. Współpracujemy także z dużymi przedsiębiorstwami w całej Europie. Naszym głównym mottem jest kompleksowa obsługa klienta biznesowego oraz szybka dostawa, nawet prosto do klienta docelowego. Nasza długa obecność na rynku zobowiązuje nas do ciągłego rozwoju, między innymi poprzez wprowadzanie nowych innowacyjnych produktów.

GrupaGP pojazdy elektryczne

Nasi specjaliści

GrupaGP to zespół młodych ludzi z pasją do ekomobilności. Jednym głównych atutów przemawiających za zakupem naszych produktów jest bardzo szybka i profesjonalna obsługa każdego klienta docelowego, nieważne czy Kupujesz hulajnogę lub dętkę zostaniesz Tak samo obsłużony, a nasi specjaliści na serwisie zadbają o najwyższą jakość wykonanych napraw oraz bardzo szybką naprawę. Zepsuł się Twój pojazd? Nasz serwis naprawi nawet w ten sam dzień, w GrupaGP nie musisz czekać nawet miesiąc na naprawę).

GrupaGP pojazdy elektryczne

Dbamy o was!

Dokładamy wszelki starań, aby proces reklamacji, wymiany lub zwrotu towaru był jak najwygodniejszy i jak najszybszy dla naszych klientów. Jako jedni z nielicznych oferujemy wszystkim naszym klientom pełną ofertę dostępności części zamiennych z wysyłką do 24 godzin do naszych pojazdów elektrycznych. Opcja zamawiania jest niebywale prosta!

GrupaGP pojazdy elektryczne

CSR

CSR to dla GrupyGP nieodłączny element funkcjonowania na rynku, osiągania celów biznesowych i budowania wartości firmy. Cel, który przed sobą postawiliśmy, to aktywne promowanie idei odpowiedzialności za klimat. W 2020 rozpoczęliśmy Ekosztafetę. Ruszyliśmy w bardzo ciekawą podróż! Projekt #ekosztafeta tworzymy wraz z Polskim Instytutem Elektromobilności oraz takimi firmami jak Enea i LW Bogdanka. Projekt objęty jest patronatem Ministra Klimatu.

GrupaGP pojazdy elektryczne